Zanim zaczniesz blogować

Kliknij w przycisk 🙂

Pisanie bloga jest ciekawym zajęciem. Tworzysz treść, którą inni mogą przeczytać. Jeszcze lepiej jak innym podoba się to co tworzysz. Zdobywasz w ten sposób uznanie. Budujesz wokół siebie społeczność. Tworzysz relację i rozwijasz swoja markę. Te perspektywy zachęcają wiele osób do założenia i prowadzenia własnego bloga. Zanim jednak zaczniesz to robić zobacz to co dla Ciebie przygotowałem.

Tym razem mam dla Ciebie 5 nagrań. Każde z nich będzie bardzo pomocne jeśli dopiero chcesz zacząć blogować, lub jesteś na początku tej drogi. W tych materiałach wyjaśnię czym jest blog w kontekście biznesowym. Czym jest i co daje blogowanie. Gdzie najlepiej założyć bloga. O czym i w jaki sposób pisać na blogu. No i wreszcie poznasz 7 rodzajów treści na bloga.

100 (1)

Materiały te solidne przygotują Cię do pracy nad swoim blogiem. Obejrzyj je uważnie. Nie są one długie, bo najdłuższy trwa zaledwie 8 minut. Więc obejrzenie całości zajmie Ci około 30 minut. Zrób sobie coś do picia. Ja bym postawił na kawę. Zasiać wygodnie i oglądaj.

Co to jest blog
Co to jest i co daje blogowanie
Gdzie najlepiej założyć bloga
O czym i w jaki sposób pisać na blogu
7 rodzajów treści na blogu
[yasr_visitor_votes size=”medium”]

Możesz subskrybować mój kanał na YouTube i być na bieżąco z materiałami, które tam publikuje.Klikając w ten link możesz subskrybować mój kanał i na bieżąco otrzymywać informację o nowych wartościowych materiałach.

W nagraniach tych wspominam o ebooku „Od Zera Do Blogera” Jest on do pobrania na tej stronie.

Jeśli blogujesz, to czym jest dla Ciebie blog? Jest tylko narzędziem marketingowym, czy czymś więcej?

Facebook Comments

Kliknij w przycisk 🙂

Podobne Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *