współpraca

Witam Cię serdecznie. Jako, że prowadzę bloga związanego z szeroko zwanym marketingiem internetowym, to możliwe są różne formy współpracy.

Akcje promocyjne na blogu

Blog notuje około 5-8 tyś wizyt miesięcznie. Czytelnikami bloga są przedsiębiorcy oraz osoby fizyczne. Posiadają zainteresowania biznesowe oraz finansowe.

Dostępne są następujące formy współpracy

Reklama na blogu

Forma Opis Cena
Duża reklama Sidebar

300px-300px

Reklama w kolumnie po prawej stronie 300zł/miesiąc
Duża reklama Tabbed Sidebar

300px-300px

Reklama w na samej górze umieszczona w „kartach” 1 karta – 400zł/miesiąc

pozostałe karty – 200zł/miesiąc

Duża reklama Footer

300px-300px

Reklama umieszczona w dolnej części strony 200zł/miesiąc
Baner w środku artykułu

300px-300px

Reklama umieszczona wewnątrz artykułu, w połowie lub na końcu 700zł/miesiąc

Kampanie i akcje specjalne

Pozwalają osiągnąć najlepsze możliwości promocyjne. Zawierają się w nich pojedyncze jak i cykliczne artykuły opisujący produkt, usługę, albo markę. Możliwości jest wiele, np. testy, opinie lub konkursy i wiele innych. Każdy projekt traktowany jest indywidualnie. W zależności od tematu promocji wybieramy optymalną opcję. Cena uzależniona jest od stopnia zaangażowania. Jednak taka forma promocji zaczyna się od 1 tyś zł.

Szkolenia, konferencje coaching

Przeprowadzenie szkolenia lub poprowadzenie konferencji dla Twoich klientów lub pracowników. Zakres tematu szkolenia dotyczący tematyki prezentowanej na blogu. Cena usługi wynosi od 1 tyś do 3 tyś zł w zależności od czasu trwania prezentacji i nakładu pracy do przygotowania.

Dostępny jest również coaching indywidualny. Coaching oraz doradztwo również z tematyki prezentowanej na blogu. Cena usługi wynosi 200zł za godzinę konsultacji.

Kampania sprzedażowa

Przeprowadzenie kampanii sprzedażowej dla Twojego produktu lub usługi. Poprowadzenie wraz z Tobą kampanii od A do Z. W ten zakres wchodzi zbudowanie od podstaw listy mailingowej, przygotowanie materiałów promocyjnych, zwieńczenie kampanii sprzedażą Twoich usług lub produktów. Cena usługi wynosi 5 tyś zł.

W przypadku pytań lub propozycji współpracy proszę o kontakt marcin.gurtowski@gmail.com

Facebook Comments
Facebook

Chcesz zacząć zarabiać w domu przez internet?

Poznaj 5 prostych kroków do zarabiania w domu przez internet.

pobierz teraz

Pobierz Bezpłatnie!