współpraca

Witam Cię serdecznie. Jako, że prowadzę bloga związanego z szeroko zwanym marketingiem internetowym, to możliwe są różne formy współpracy.

Akcje promocyjne na blogu

Blog notuje około 5-8 tyś wizyt miesięcznie. Czytelnikami bloga są przedsiębiorcy oraz osoby fizyczne. Posiadają zainteresowania biznesowe oraz finansowe.

Dostępne są następujące formy współpracy

Reklama na blogu

Forma Opis Cena
Duża reklama Sidebar

300px-300px

Reklama w kolumnie po prawej stronie 300zł/miesiąc
Duża reklama Tabbed Sidebar

300px-300px

Reklama w na samej górze umieszczona w „kartach” 1 karta – 400zł/miesiąc

pozostałe karty – 200zł/miesiąc

Duża reklama Footer

300px-300px

Reklama umieszczona w dolnej części strony 200zł/miesiąc
Baner w środku artykułu

300px-300px

Reklama umieszczona wewnątrz artykułu, w połowie lub na końcu 700zł/miesiąc

Kampanie i akcje specjalne

Pozwalają osiągnąć najlepsze możliwości promocyjne. Zawierają się w nich pojedyncze jak i cykliczne artykuły opisujący produkt, usługę, albo markę. Możliwości jest wiele, np. testy, opinie lub konkursy i wiele innych. Każdy projekt traktowany jest indywidualnie. W zależności od tematu promocji wybieramy optymalną opcję. Cena uzależniona jest od stopnia zaangażowania. Jednak taka forma promocji zaczyna się od 1 tyś zł.

Szkolenia, konferencje coaching

Przeprowadzenie szkolenia lub poprowadzenie konferencji dla Twoich klientów lub pracowników. Zakres tematu szkolenia dotyczący tematyki prezentowanej na blogu. Cena usługi wynosi od 1 tyś do 3 tyś zł w zależności od czasu trwania prezentacji i nakładu pracy do przygotowania.

Dostępny jest również coaching indywidualny. Coaching oraz doradztwo również z tematyki prezentowanej na blogu. Cena usługi wynosi 200zł za godzinę konsultacji.

Kampania sprzedażowa

Przeprowadzenie kampanii sprzedażowej dla Twojego produktu lub usługi. Poprowadzenie wraz z Tobą kampanii od A do Z. W ten zakres wchodzi zbudowanie od podstaw listy mailingowej, przygotowanie materiałów promocyjnych, zwieńczenie kampanii sprzedażą Twoich usług lub produktów. Cena usługi wynosi 5 tyś zł.

W przypadku pytań lub propozycji współpracy proszę o kontakt

Jak zdobyć lawinę czytelników na blogu?

Pobierz teraz bezpłatnie poradnik


Facebook Comments
Facebook

Masz za mało czytelników na blogu?

Poznaj sprawdzone metody na zdobywanie lawiny czytelników na blogu

pobierz teraz

Pobierz Bezp��atnie!