kobieta przy komputerze

Po co uczestniczysz w programie partnerskim?

Zaczęło mnie zastanawiać po co niektórzy rozpoczynają współprace w programach partnerskich. Mnie motywuje możliwość zarobienia bardzo dobrych pieniędzy. W programie partnerskim mam możliwość wykorzystywania stworzonego systemu do promocji gotowego produktu. Oznacza to tyle, że nie potrzebuje wynajdować koła od nowa, lecz wykorzystuje to co działa i oglądam wpływy pieniężne na swoim koncie. Dla mnie to akurat jest zrozumiałe, tylko czy aby na pewno każdy partner, który zaczyna współpracę rozumie, że program partnerski służy między innymi, a może przede wszystkim do zarabiania pieniędzy?

Nie płać za program partnerski

W niektórych programach partnerskich należy używać produktu, czyli trzeba najpierw samemu stać się klientem. Do tego może dochodzić abonament resellerski. Nie oznacza to jak wielu pewnie myśli, że płaci się za nic. W skład abonamentu dochodzą korzyści, począwszy od tego, że wówczas można zarabiać z programu partnerskiego, dodatkowe szkolenia, narzędzia np. autoresponder, gotowe teksty itp. Koszt takiego abonamentu resellerskiego nie jest wysoki, bo wynosi np. 19,97 dolara. Do tego dochodzi miesięczna opłata za produkt która wynosi powiedzmy 9,97 dolara.

Jak sobie to wszystko przeliczymy to uczestnictwo w programie partnerskim generuje nam koszt niecałe 30 dolarów, to jest jakieś 90zł. Zabawne jest to jak wiele osób to przeraża. Czy takie osoby szukają możliwości aby zarabiać przez internet i jednocześnie uważają, że nie zarobią pieniędzy chociażby takich by pokryć ten koszt? Sądziłem, że poszukując programu partnerskiego, do którego chce się przystąpić jest po to aby zaangażować w niego swoją energię i zarabiać w nim pieniądze. Traktujmy to poważnie, udział w programie partnerskim to biznes, a nie świrowanie jarzębiny. Te niespełna 30 dolarów to są miesięczne koszty, ale kto Ci każe pokrywać je z własnej kieszeni, z prywatnych środków. Koszty zawsze są w każdym biznesie, a pokrywa się je z zysków jaki generuje biznes. W tym przypadku nie ma odstępstw od normy, nie płać abonamentu resellerskiego z prywatnych środków, tylko opłać je z zysków. Chyba, że ktoś ma potrzebę przystąpić do programu partnerskiego, opłacać miesięczny abonament i nic z tym nie robić. Ja to rozumiem, są różne zboczenia i podobno każde przyjemne, tylko pytanie po co?

Patrz jak to wygląda w jednym z programów partnerskich. Za miesiąc płacę 29,94 dolara, lecz nie pokrywam tego ze swojej kieszeni tylko z zysków jakie mam z programu. Bardzo szybko można sprawić aby biznes stał się rentowny, bo plan marketingowy jest tak stworzony, że już zaledwie 3 partnerów osobiście pozyskanych przeze mnie dają mi profit w wysokości 10 dolarów za każdą osobę w planie binarnym. Nie będę się tu rozpisywał nad działaniem systemu binarnego, bo nie w tym rzecz. Po prostu chodzi mi o sam fakt, że zaledwie 3 poleconych partnerów pokrywa Twój miesięczny koszt. Uwierz mi, że to można zrobić jednego dnia. Plan marketingowy jest tak stworzony, że wychodzi naprzeciw pytaniu jak szybko zarobić, bo dziś nie ma na to czasu, aby czekać na coś kilka lat.

Rozumiem, że ktoś może być początkujący i zielony jak trawka na wiosnę w temacie zarabianie przez internet. Dobra wiadomość jest taka, że to jest umiejętność, a umiejętności mają to do siebie, że je się nabywa. Wiem coś o tym, bo dla mnie też kilka lat temu praca przez internet była abstrakcją. Jednak tego typu programy mają taką przewagę że oferują szereg szkoleń wspomagających rozwój partnerom. Ponadto polecam zgłosić się bezpośrednio o pomoc do swojego sponsora. Jestem pewny, że taka osoba Ci pomoże, wiem to, bo mi zależy na tym aby osoby, z którymi współpracuje zarabiały i chętnie im pomagam. Bynajmniej nie jestem jedyny, jest więcej takich osób, którzy profesjonalnie podchodzą do rzeczy, chociażby osoba, z którą współpracuję od samego początku.

Może być jeszcze inny powód, dla którego ktoś obawia się zainwestować swoje pieniądze. Rozumiem, że jeśli ktoś nie ma doświadczenia w programach partnerskich i marketingu sieciowym, może nie dostrzegać potencjału jaki jest w planie marketingowym takiego programu partnerskiego. Do tego też nie wszyscy mają taką świadomość, że można zarabiać przez internet zarówno realne jak i duże pieniądze. Nie jest to żaden mit, ale nie musisz wierzyć, w ani jedno moje słowo, najlepiej sprawdź to osobiście.

Rozpoczynając współpracę w programie partnerskim zadajmy sobie pytanie po co? Jeśli przyłączasz się po to aby zobaczyć czy Ci wyjdzie, to możesz długo tak się przyglądać i nic ciekawego nie dostrzeżesz. Aby mieć rezultaty należy włożyć w to czas, energie i swoją pracę. Wiem, że są osoby, dla których jest to praca dodatkowa i nie ma w tym nic złego. Można przecież do pensji dorobić sobie 3 lub 4 cyfrową sumę, można pod warunkiem, że się w to zaangażuje. Decydując się na współprace trzeba wykazać się chęcią działania. Mogę z ręką na sercu zagwarantować Ci jedno: wskaż mi osobę, która przystąpi do programu partnerskiego i poświęci na to swój czas i energię, a ja powiem Ci, że ta osoba się sprawdzi i odniesie sukces.

Wpisz swój email aby dostać więcej informacji

Imie: email:


Podobne Artykuły

5 thoughts on “Po co uczestniczysz w programie partnerskim?

    1. Adamie to zależy od programu partnerskiego, zazwyczaj wystarczy umowa zlecenie, lub o dzieło, jeżeli masz działalność gospodarczą to zwyczajnie wystawiasz rachunek. Jeśli pytasz konkretnie o program partnerski 7MT, nie potrzebujesz tu działalności, a w picie możesz rozliczyć jako dochód zza granicy.

        1. Joanno musiała byś doradzić się w tej kwestii z doradcą podatkowym na miejscu, bo ja nie chcę wprowadzać Cię w błąd. Natomiast wiem, że z 7MT nie będzie w UK problemu :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>