+

Programy partnerskie i najlepsza metoda

programy partnerskie
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Programy partnerskie zyskują coraz liczniejsze grono zwolenników w naszym kraju. Ze względu na oferowaną wysoką prowizje można w nich dużo zarobić. To też wiele osób próbuje swoich sił w takiej formie działalności. Przedstawię Ci jaka metoda przynosi mi największe rezultaty.

Programy partnerskie w internecie

Na wstępie zaznaczę, że podstawowym warunkiem dla mnie jest możliwość sprawnego działania przez internet w ramach uczestnictwa w programie partnerskim. Jest wiele, które spełniają ten warunek, więc nie ma z wyborem problemu. Najlepiej sprawdzają się programy oferujące info-produkty, aczkolwiek nie jest to wymogiem, ponieważ najlepsze programy partnerskie jakie znam maja w ofercie produkt fizyczny np. Inwestycja w grunty rolne.

Chociaż kiedyś pracowałem w sprzedaży bezpośredniej i nie mam problemu z prowadzeniem spotkań i rozmów handlowych, to jednak wybieram działanie przez internet. Tu chodzi przede wszystkim o skale i automatyzację. W internecie skala jest ogromna, można w jednej chwili dotrzeć do ogromnej ilości osób. Następnie można wiele rzeczy zautomatyzować, dzięki temu zyskujemy to co jest najcenniejsze – czas.

Email marketing sposobem na programy partnerskie

Możliwości na promowanie produktów jest wiele. Można prowadzić stronę internetową typu blog i umieszczać banery w bocznej części. Skuteczniejszy sposób to pisanie ciekawych artykułów i w nich umieszczanie linków odsyłających do strony z ofertą. Można korzystać ze strategii działania w social mediach.

To co się sprawdza najlepiej w moim przypadku gdy promuje programy partnerskie, to wykorzystanie email marketingu. Wykorzystując właśnie tą metodę stałem się najskuteczniejszym partnerem w Mieście Szkoleń, a w ciągu miesiąca generuje 4 i 5 cyfrowe sumy. Mój partner biznesowy Marcin Oniszczuk w ten sposób stał się najlepszym partnerem w 7 minutowym treningu i tylko w jednym miesiącu zarobił około 50 tyś zł.

Najpierw Ty, później programy partnerskie

Mam nadzieje, że to Cię nie zdziwi, ale to nie programy partnerskie są najważniejsze, lecz Ty! Właśnie tak, bo ludzie nie kupują ze względu na to, ze coś jest ładne, bo banerki się świeciły, lecz ze względu na to, że Ty im to polecasz. Ja czy Marcin Oniszczuk z którym współpracuje często słyszymy od naszych klientów „kupiłem to, ponieważ Ty mi to poleciłeś”.

programy partnerskieWłaśnie tak jest i należy zacząć od budowania własnego wizerunku i nawiązywania relacji z osobami na liście adresowej. Tak naprawdę nie ma problemu aby dotrzeć do jakiegokolwiek produktu, usługi, lub uczestnictwa w paragramach partnerskich, dlatego Ty musisz stanowić tą wartość dodaną dla której to inni będą chcieli skorzystać z Twojej propozycji. Nie ma sensu tworzyć kolejnej strony gdzie omawia się produkty i pisania o tym, że płyn do prania pierze. Jasne, ze musisz dawać rozwiązania, rozwiązywać problemy innych i pomagać innym ludziom, ale Ty jako Ty, a nie firma z którą współpracujesz.

Reasumując najlepsze efekty daje wykorzystanie email marketingu. Wiąże się z tym zbieranie listy adresowej i wdrożenie systemu. Czasem są gotowe systemy z których warto skorzystać. Ja osobiście jestem zwolennikiem tego typu rozwiązań, pozwalają mi one zaoszczędzić wiele pracy i czasu i szybciej cieszyć się zarobionymi pieniędzmi. Bo czy jest coś lepszego niż programy partnerskie?

Wpisz swój email aby dostać więcej informacji

 

Facebook Comments

Podobne Artykuły

Share and Enjoy

 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • LinkedIn
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS

8 thoughts on “Programy partnerskie i najlepsza metoda”

 1. Zastanawiam się tylko jak stworzyć bazę adresową, jeżeli wszyscy znajomi i rodzina już dostali zaproszenia i nic, ponadto wysłałem też każde z nich na moje profile Google+ oraz LinkedIn i też nic.

  Pozdrawiam,
  Adam Łukasiak

  1. Adamie chyba nie chcesz tworzyć listy mailingowej z rodziny i znajomych? Jeśli tak to Cię zmartwię, z doświadczenia wiem, że z rodziną i znajomymi biznesu nie zrobisz. Są oczywiście wyjątki, które potwierdzają tę regułę.

   Pytasz jak tworzyć listę mailingową? Zastanów się jak Ty dostałeś się do mnie na listę, prawdopodobnie coś Cię zainteresowało, chciałeś dostać jakąś wartość i w odpowiednim miejscu wpisałeś swój adres email. Przeanalizuj tylko moją stronę, a już poznasz kilka metod, które ja stosuje przy budowaniu listy mailingowej.

 2. Witam Programy Partnerskie dają dochód ale liderami zostają osoby posiadające dość spore listy adresowe. Ci którzy próbują dopiero swoich sił mogą tylko skorzystać z płatnej reklamy na social media lub płatne mailingi bo na darmowe metody nie ma co raczej liczyć.

  1. Nie zgodzę się z Tobą Zdzisławie, ponieważ sam prawie 3 lata temu nie byłem żadnym liderem, tak naprawdę byłem zielony jak trawka na wiosnę w temacie marketingu internetowego. Nie miałem też pieniędzy na płatne metody pozyskiwania ruchu i lity adresowej. Korzystałem tylko i wyłącznie z darmowych metod i jakieś pół roku później wygrałem konkurs na najskuteczniejszego partnera. Nie ma co szukać wymówek, lepiej jest szukać rozwiązań 😉

   “Nie musisz być wielki aby zacząć, ale musisz zacząć aby być wielkim”

   1. Witam Z artykułu wnioskowałem o zarabianiu w programach partnerskich w krótkim okresie czasu. Pół roku to dość spory okres czasu gdzie można zrobić duże postępy zbudować listę i zarabiać pierwsze pieniądze. Sam znam kilku liderów, którzy budowali swoje biznesy i listy adresowe co najmniej dwa lata, mieli swoje produkty, zbudowali relacje a później wszystko rzucili dla zarabiania w programach partnerskich. Wniosek nasunął się sam liderem nie zostaniesz z dania na dzień.

    1. Mówisz pół roku to spory czas, Marcin Godlewski był innego zdania gdy dowiedział się, że zaledwie pół roku wcześniej zacząłem swoją przygodę w marketingu internetowym. Był raczej tym faktem zaskoczony, że po takim czasie osiągnąłem taki sukces. W końcu byłem wtedy kompletnie nieznany, a wyprzedziłem marketerów, którzy byli już znani i od wielu lat działali na rynku. Wiadomo, że w międzyczasie jakieś tam pieniądze zarabiałem.

     Są też inne możliwości, np. mój znajomy Rafał Soiński nie mając listy mailingowej, w lutym tego roku wygrał wyjazd na wyspy kanaryjskie z programu partnerskiego i zarabia tam całkiem fajne pieniądze. Dodam jeszcze, że użył darmowych metod.

     Nie mówię, że płatne metody są złe, byś tak tego nie odebrał. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i masz kapitał na reklamę, to warto skorzystać z płatnych metod. Po prostu mówię, że darmowymi metodami również można zrobić wiele.

     Liderem z dnia na dzień się nie staniesz to oczywiste, na to potrzeba wiele czasu i pracy, ale nie przeszkadza to w zarabianiu pieniędzy z PP. Zresztą określenie lider kojarzy się z marketingiem sieciowym lub programami partnerskimi gdzie rekrutuje się kolejnych partnerów. W PP opartych na pozyskiwaniu klientów wcale nie trzeba być liderem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE

Odbierz Prezenty

Dowiedz si�� jak zbudowa�� list�� mailingow�� na ponad 30 tys adres�³w. Zacznij zarabia�� za pomoc�� email marketingu. Wpisz email i pobierz darmowe materia��y

Thank you for signing up!
Email
Print
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zarabianie przez internet

Zarabianie przez internet dla niektórych jest to prosta sprawa, zaś dla innych jest czarną magią. Wiele się na ten temat...

Zamknij