Email Marketing moje początki

Od roku 2010 zajmuję się marketingiem internetowym. Wcześniej pracowałem w sprzedaży bezpośredniej i doradztwie finansowym. Sytuacja na rynku zmusiła mnie do szukania alternatywnej drogi. Upatrzyłem swojej szansy w internecie, a konkretnie w marketingu internetowym. Problem w tym, że nie miałem pojęcia jak funkcjonuje marketing internetowy i nie widziałem jak to ugryźć. Poświęciłem sporo czasu na szkolenia i wdrażanie wszystkiego, czego się uczyłem. Z początku zajmowało mi to kilkanaście godzin dziennie. O tym jakie rezultaty mi to przyniosło możesz obejrzeć z tego nagrania.

W tym video mówię o swoich początkach z email marketingiem. Wskazuje też na moment przełomowy w mojej działalności. Zobaczysz też co dziś przynosi mi marketing internetowy. W jaki sposób to wszystko się odbywa. Więcej w materiale video. 

Wpisz swój email aby dostać więcej informacji

Imie: email:

Podobne Artykuły

Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>