E-mail Marketing kilka wskazówek

Kliknij proszę w przycisk 🙂

Jest to chyba najskuteczniejsza metoda na zwiększenie sprzedaży. Używanie e-mail marketingu w internetowej sprzedaży staje się coraz popularniejsze i powszechniejsze. Nic w tym dziwnego, ponieważ w jednej chwili można dotrzeć do tysięcy czy setek tysięcy osób na całym świecie i to znacznie taniej niż przy ożyciu innych kanałów dotarcia. Zrobiłem krótkie nagranie z kilkoma wskazówkami dotyczącymi e-mail marketingu.

Zapisz się aby dostać więcej informacji

Zgadzam się z Polityką Prywatności
Facebook Comments

Kliknij proszę w przycisk 🙂

12 przemyśleń nt. „E-mail Marketing kilka wskazówek

 • Na mój gust zbyt głośna muzyka w tle, rozprasza i czasami Cię zagłusza.Trudniej się skupić, na tym co mówisz. No chyba, że juz tak późno 🙂
  Pozdrawiam P. D

 • Moim zdaniem dawanie tego samego linku w wielu (>2) miejscach nie jest dobre, szczególnie jeśli nie są podlinkowanie w słowa.
  Mnie osobiście to irytuje jak czytam takiego maila. Co do reszty to zgadzam się w zupełności.
  Poza tym podkład muzyczny rozprasza.
  Pozdrawiam.

 • Witaj Marcin

  Jak zwykle rewelacyjne video. Krótko i konkretnie.

  Ja bym jeszcze dorzucił dwie rzeczy.

  Po pierwsze w polu od powinno znajdować się Imię i Nazwisko. Dzięki temu jest znacznie większa klikalność, zwłaszcza jak ma się wybudowaną osobistą markę.

  Druga rzecz, to dorzucił bym pole "p.s.". Wielu subskrybentów przyzwyczaiło się już, że konkret jest na samym końcu i po prostu skanują wiadomości i przechodzą na sam koniec.

  Jeszcze raz gratuluję konkretnego video.

  Pozdrawiam
  Marcin Matyja

 • Cześć.

  Taka uwaga, moim zdaniem adresy @gmail czy @onet itd nie wyglądają dobrze w relacjach biznesowych, kupując domenę (a kosztuje to tylko około 50zł/rok) mamy możliwość zrobienia sobie dowolnego adresu typu biuro@nazwa-domeny.pl i to moim zdaniem wygląda dużo lepiej, polecam stosować. 🙂

 • Bardzo ciekawy materiał, super że co jakiś czas robisz takie powtórkowe lekcje, przypominające podstawy 🙂 Dzięki temu jesteśmy wciąż na bieżąco z całością 🙂 Gratuluje pomysłu i realizacji tak potrzebnej podstawowej wiedzy!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
shares

Chcesz zacząć zarabiać w domu przez internet?

Poznaj 5 prostych kroków do zarabiania w domu przez internet.

pobierz teraz

Pobierz Bezpłatnie!