+

90 dniowy plan działania

12794324_10205797672405786_6792797139416899345_n
[Głosów:0    Średnia:0/5]

Jeszcze w grudniu 2015 roku zapadła decyzja o organizacji konferencji pod nazwą „Exclusive Meeting – 90 dniowy plan działania, który zmieni Twoje życie”. Czas bardzo szybko minął i nastąpił ten dzień. 5 marca (w sobotę) spotkaliśmy się w Bydgoszczy na tym wyjątkowym wydarzeniu. Co to za wydarzenie, i jak to wszystko przebiegało? W tym właśnie artykule pokrótce Ci to zrelacjonuję.

90 dniowy plan działania, który zmieni Twoje życie

Jest to konferencja organizowana cyklicznie, co trzy miesiące, na której poznasz gotowy plan działania na poprawę swojego życia. Przede wszystkim chodzi o poprawienie kondycji finansowej. Po co taki plan? Aby nie trzeba było gonić za każdą złotówką. Aby nie wywracało flaków do góry nogami w niedzielne popołudnie na myśl o zbliżającym się poniedziałku. Aby mieć czas na realizację tego co naprawdę chcesz. Aby mieć życie. To jest w tym najważniejsze. Większość z nas żyje, ale nie ma swojego życia. Pół dnia spędzają w znienawidzonym miejscu zwanym robotą. Resztę dnia przed telewizorem. Tak dzień po dniu, tydzień po tygodniu. Nim się obejrzą mają siwe włosy, zmarszczki i pięćdziesiątka na karku. W końcu dochodzi do sytuacji, że z roboty jest zwolniony. Wtedy następuje koniec świata, bo nie mieli żadnego innego planu. Istna dramatyczna sytuacja. Musisz jednak pamiętać, to zawsze jesteś na liście osób do zwolnienia. Jak przestajesz być potrzebny to wylatujesz. To nie dlatego, że to jest czyjaś wina. To nie jest ani wina Twoja, ani wina Twojego szefa, czy rządu. Tak po prostu już bywa. Jeśli nie masz czegoś w zanadrzu, to rzeczywiście sytuacja staje się dla Ciebie dramatyczna. Ale po co się będziesz tym teraz przejmował?

Jeśli jednak czujesz się zobowiązany do tego, aby nie stawiać siebie przed taką przepaścią, to taki meeting jest dla Ciebie. Na nim jest przedstawiony dokładny plan jak w 90 dni zmienić swoje życie. Jest to 90 dniowy proces, który trzeba przejść. Skąd wiadomo, że działa? Bo już był wielokrotnie przechodzony. Tak więc są to gotowe procedury, które wdrążane zadziałają w stu procentach.

Tak to wyglądało

W sobotę rano wiele osób z różnych zakątków Polski wyruszyło do Bydgoszczy. Ja razem z Anką nie mieliśmy daleko. Mieszkamy po sąsiedzku w Toruniu, więc na miejsce dojechaliśmy w niecałą godzinę. Jednak niektórzy mieli do pokonania nawet ponad 500 kilometrów. Wyjazd mieli zaplanowany na godzinę 2 rano i praktycznie całą noc jechali, aby dojechać na miejsce. Pełne poświęcenie, prawda? Jednak, gdy zapytasz ich, czy było warto, to zgodnie i bez zawahania odpowiedzą, że tak.

Z Anką byliśmy na miejscu prawię godzinę przed czasem. Konferencja planowo miała rozpocząć się o godzinie 11:00, a my do hotelu dotarliśmy chwilę po godzinie 10-tej. Nie byliśmy tam pierwsi, bo już wiele osób było i zarezerwowało sobie najlepsze miejsca na sali. Wraz ze zbliżającą się godziną rozpoczęcia szkolenia, zwiększała się liczba gości, a ilość wolnych miejsc malała. Okazało się w pewnej chwili, że zabrakło miejsc siedzących i trzeba było dostawić jeszcze kilkanaście siedzeń. Jak widać zainteresowanie było duże, a frekwencja dopisała. Łącznie było blisko 300 osób na sali.

Patriotyczny początek

żołnierze wyklęciNa początku szkolenia mieliśmy przyjemność posłuchać gościa specjalnego. Opowiadał on historię „Żołnierzy Wyklętych”, którzy pochodzili z regionu Polski, w którym przebywaliśmy. Nasze spotkanie było zaledwie kilka dni po Narodowym Dniu Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Poza tym marka PGN Rubicon, na której wszystko jest tu oparte stawia na przybliżanie Polakom ważnych wydarzeń historycznych. W swojej ofercie posiadają linie kaw, które w każdym miesiącu na etykiecie upamiętniają historyczne wydarzenie. Ta linia produktów nazywa się „KawaŁ historii”. Stąd też i to wystąpienie gościa specjalnego. Co prawda nie miało ono nic wspólnego z biznesem, ani planem na 90-dniowy rozwój. Jednak osobiście mi ten pomysł bardzo się podobał. Historia, która była opowiedziana dała mi dużo do myślenia. Z całą pewnością mogę być dymny, że jestem Polakiem i jestem bardzo wdzięczny, że w naszym kraju możemy mówić po Polsku.

Plan Rozwoju

Nie będę wdawał się w szczegóły, bo aby to poczuć, trzeba po prostu być na miejscu. Wydatek 25 zł za bilet nie stanowi przeszkody nie do przejścia. Przeszkodą w tym przypadku może być jedynie brak chęci. Dlatego zawsze z góry jest mówione, że ten meeting nie jest dla każdego, jest tylko dla tych, którzy chcą i mogą.

90 dniowy plan działaniaCzy warto było zjawić się w tym miejscu? Na to pytanie powinien każdy odpowiedzieć sobie osobiście. Dla mnie jak najbardziej było warto. Znam znaczenie tych konferencji i po prostu wiem, że bez tego by mnie nie było w tym miejscu, w którym jestem. Takie spotkania są niewątpliwie potrzebne, aby naładować baterie i pooddychać trochę tym właściwym tlenem.

Na co dzień mamy mnóstwo obowiązków. Wykonujemy mozolną pracę. Nie chodzi mi o pracę etatową, lecz o pracę, która przybliża mnie do głównego celu. Po prostu, aby mieć pewność, że robię właściwe rzeczy potrzebuję czasami naładować baterie. Potrzebuję też tlenu.

Spotykamy się z różnymi ludźmi. Nawet robiąc wszystko, aby otaczać się właściwymi ludźmi, to i tak na każdym kroku spotykamy ludzi, którzy ciągle narzekają, marudzą. Świat pełen jest toksycznych ludzi. Dlatego co jakiś czas po prostu potrzeba spotkać się w większym gronie z ludźmi, entuzjastycznie nastawionymi do życia, mającymi przed sobą wspaniałe cele i chęci zrealizowania ich. To są niektóre z tych elementów towarzyszącym takim spotkaniom. Mają one kluczowe znaczenie. Nawet chociażby dla takich rzeczy warto pojawić się na takim evencie.

Jednak nie tylko dlatego, aby spotkać się w gronie entMaster Academy Coffeeuzjastycznych ludzi przy kawie wszyscy tu przyjechali. Cel był jasno określony. Odbierz instrukcję jak w ciągu najbliższych 90ciu dni zmienić swoje życie na lepsze. Wiele osób po szkoleniu wyjechało z głowami pełnymi gotowych procedur na zrealizowanie planu. Prelegenci dali olbrzymią dawkę praktycznych rozwiązań na to, jak to wszystko zrealizować. Podejrzewam, że co niektórzy nie mogli spać tej nocy, bo mieli chęć ruszyć i zacząć realizować 90-dniowy plan.

Przy okazji spotkania miała też miejsce premiera specjalnej kawy. Z tego jesteśmy szczególnie dumni. Od teraz do nabycia jest kawa Master Academy Coffee. Prezentuje się ona znakomicie. A jeszcze lepiej smakuje. Mieszanka ziaren arabiki i robusty najwyższej jakości. Nie musisz mi wierzyć, bo możesz to sprawdzić osobiście. Możesz kliknąć tutaj, a zostaniesz przekierowany do sklepu, gdzie można zamówić tę kawę.

Jaki plan na przyszłość

Za nami pierwsza konferencja z serii 90 dniowy plan działania, który zmieni Twoje życie. Jednak kolejny już niedługo. Data i miejsce jest znane. Dokładnie 18 czerwca, w sobotę odbędzie się kolejne takie wydarzenie. Bilety są przygotowane. Już część się rozeszło. Z całą pewnością będzie dużo więcej osób i będzie komplet. Cena biletu śmiesznie niska jak na tego typu wydarzenia. Ludzie przyzwyczajeni są, że coś takiego kosztuje zazwyczaj kilkaset lub kilka tysięcy złotych. Tu jedynie 25 złotych. Tak naprawdę pokryje to koszt wynajęcia sali i serwis kawowy. Jak nie trudno się domyślić, nie jest to po to organizowane, aby doić uczestników z pieniędzy, a w zamian nie dać im gotowych rozwiązań. Niestety większość tego typu wydarzeń dokładnie tak wygląda. Dostajesz na nich tylko kopa, że możesz wszystko i jesteś zwycięzcą, ale bez gotowych rozwiązań. W poniedziałek kiedy zderzasz się z rzeczywistością, okazuje się, że to nie działa. Jednak za taką przyjemność musiałeś zapłacić nawet kilka tysięcy złotych.

master academy bilety

Spokojnie, tu takich rzeczy nie doświadczysz. Dostajesz gotowy plan działania, konkretne procedury na najbliższe 90 dni. To wszystko bez zbędnego sztucznego pompowania. Jeśli wdrążysz je w życie, to zdziwisz się jak się ono poprawiło. Tutaj co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Jeśli jesteś zainteresowany takim biletem, to kliknij tuta, wypełnij formularz, a ja dam Ci znać skąd taki bilet możesz wziąć.

master academy bilet

Ja już wiem co będę robił 18 czerwca. A Ty jakie masz plany na 18 czerwca tego roku?Facebook Comments

Podobne Artykuły

Share and Enjoy

 • Facebook
 • Twitter
 • Delicious
 • LinkedIn
 • StumbleUpon
 • Add to favorites
 • Email
 • RSS

One thought on “90 dniowy plan działania”

 1. Marcin gratulacje!W pełni się zgadzam z każdym słowem Twojej relacji z tego wydarzenia gdyż osobiście w tym uczestniczyłem.
  Teraz przed nami kolejne dni do 18 czerwca…okres w którym przekujemy w trwałe efekty wyniesioną praktyczną wiedzę…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/biznespart/ftp/expertpartner_wordpress/biznespart1/wp-content/plugins/rpw-related-posts-widget/pf-rpw.php on line 160
Email
Print
Przeczytaj poprzedni wpis:
narzędzia internetowe
Czego potrzebujesz do marketingu internetowego?

Chcesz za pomocą internetu zacząć zarabiać? Być może masz własny produkt. Może prowadzisz swój sklep, lub świadczysz usługi. Współpracujesz w...

Zamknij