10 sposobów, aby zarabiać więcej pieniędzy w marketingu sieciowym

Kliknij proszę w przycisk 🙂

Network Marketing jest doskonałym sposobem dla „przeciętnego Kowalskiego” aby stworzyć dodatkowy dochód. Koncepcja ta istnieje już od lat, i to nie zniknie w najbliższym czasie. Powód tej popularności jest prosty… to działa! Uwaga, bo jednak, wymaga to dużo pracy, a co najważniejsze, poświęcenia i cierpliwości. Najlepsze jest to, gdy jesteś w stanie stworzyć solidną sieć, praca staje się znacznie mniej czasochłonna. Prawie jak przejście na „autopilota”. Najważniejsze jest, aby dostać się tam tak szybko, jak to możliwe.

Oto tylko kilka wskazówek, które będą pomocne w maksymalizacji biznesu w marketingu sieciowym:

1. Używaj regularnie swoich produktów.

Jest to najważniejszy punkt z tego powodu, że jest to najbardziej ignorowana część każdej firmy marketingu sieciowego. Jak można oczekiwać, że odniesiesz sukces w biznesie, jeśli nie będzie nawet używać własnych produktów? Wydaje się głupie, że można tak robić, ale jest wielu, którzy nie korzystają ze swoich własnych produktów, i zastanawiają się, dlaczego nie zarabiają żadnych pieniędzy. Zobowiąż się do korzystania ze swoich produktów na rok, i zobaczysz w jakim miejscu będziesz.

2. Rozwijać się nieustannie.

To jest bardzo ważne! Musisz pozbyć się negatywnych myśli, czasami określanych jako „toksycznych”. Można to zrobić na wiele sposobów. Radzę czytać co najmniej 15 minut dziennie, ale staraj się dochodzić do 30 minut. Książki o marketingu i samorozwoju to świetny sposób, aby się rozwijać. Nie zapomnij o czasopismach branżowych, są one pełne wskazówek i porad. Wreszcie oglądać i słuchać szkoleń osób najlepiej zarabiających w marketingu sieciowym.

3. Spędzić tyle czasu, jak to tylko możliwe, z osobami z linii sponsorskiej.

Te osoby powinny mieć tylko jeden cel na uwadze, aby pomóc Tobie osiągnąć sukces! To też najlepszy sposób na to aby mieć dostęp do ogromnej bazy wiedzy i informacji. Kontaktuj się z najlepszymi dystrybutorami w swojej grupie, lub w innych grupach, i zapytaj, jak oni to robią. Osoby, które osiągnęły wyższy wynik niż Ty mogą udzielić Tobie doskonałych rad i wskazówek.

4. Przedstaw swoje produkty i plan marketingowy co najmniej jednej osobie dziennie.

Możesz to robić osobiście, albo wysyłać osoby na prezentacje. Pamiętasz jak powyżej napisałem, że marketing sieciowy wymaga dużo pracy? To właśnie na tym polega ta praca. To jest klucz do sukcesu. Samo przystąpienie do marketingu sieciowego, podpisanie umowy nic nie da. Nie ważne ile czasu będziesz zapisany w strukturze, bo za „odsiadkę” pieniędzy tutaj się nie zarabia. Mogę jednak zagwarantować, że jeśli weźmiesz się do pracy i przez najbliższe pół roku każdego dnia pokażesz plan marketingowy przynajmniej jednej osobie, to zbudujesz strukturę. Będzie to struktura z wystarczającą szerokością i głębokością abyś otrzymywał dochód pasywny na poziomie, który zapewni stabilizacje finansową Tobie i Twojej rodzinie. Ale pamiętaj, że kluczem jest tutaj systematyczna praca.

5. Wsparcie dla Twojej struktury.

Całą książkę można by napisać na ten temat. Staraj się utrzymywać stały kontakt i zawsze chwal osiągnięcia swoich partnerów. Możesz nawet oferować nagrody za konkretne osiągnięcia. Tutaj dobrze sprawdzą się pieniądze, podróże, uznanie, lub inne nagrody, które pomogą zmotywować Twoją grupę.

6. Duplikacja Twojego działania przez osoby niezależne w Twojej strukturze.

Największy sekret tkwi w tym, że Ty i Twój zespół wykonujecie systematycznie proste czynności, które prowadzą do sukcesu. Prowadź prezentacje i systematycznie pokazuj nowym osobom możliwości. Naucz osoby w Twoim zespole robić to samo. W ten sposób pomnożysz efekt działań w nieskończoność i uzyskasz więcej czasu.

7. Twórz dużą bazę klientów.

Jest to kolejny w dużej mierze ignorowany, ale bardzo ważny, kawałek Twojej działalności w marketingu sieciowym. Wielu skupia się tak bardzo na zbudowaniu ogromnej struktury, że zapominają, ile zysku mogą również uzyskać poprzez sprzedaż swoich produktów klientom detalicznym. Niektórzy ludzie po prostu nie będą chcieli budować sieci, bez względu na to, jak wielkie możliwości daje system. To jednak nie znaczy, że nie będą osobiście zainteresowani produktem. Zrób tak aby byli po prostu Twoimi klientami. Jeśli zdobędziesz ich zaufanie to oni wrócą do Ciebie po więcej. Istnieje też szansa, że zainteresują się budowaniem biznesu w przyszłości. Bądź otwarty na taką możliwość i różne potrzeby ludzi.

8. Skup się na potrzebach swoich klientów.

Musisz dać im więcej niż oczekują i zawsze natychmiast odpowiadać na ich pytania. Zachowaj zasadę 80% czasu słuchać ludzi, a tylko przez 20% czasu mówić do nich. Jak wspomniano powyżej, klienci mogą być ogromnym źródłem przyszłych poleceń lub sami będą chcieli przystąpić do Twojej organizacji. Zdobądź ich zaufanie, bo wtedy zawsze możesz poprosić o polecenia, co prowadzi do rozwoju Twojego biznesu.

9. Ustaw roczne, miesięczne, tygodniowe, dzienne cele i zapisuj je od największego do najmniejszego!

Być może słyszałeś wyrażenie, „Jak zjeść słonia? Kęs po kęsie”. Rozbijanie większego celu na mniejsze, będzie łatwiejsze do zrealizowania. Jest kluczem do sukcesu. Nie można po prostu zacząć od końca. Trzeba działać każdego dnia. Zapisywanie je w kolejności od większego do mniejszego spowoduje, że skupisz się na codziennych czynnościach, które doprowadzą Cie do większego celu. Jest to również świetny pomysł, aby prowadzić dziennik biznesowy codziennych czynności. To pomoże Ci stać się bardziej wydajnym i zorganizujesz lepiej swój czas.

10. Zrób to teraz!

Cała wiedza świata jest bezużyteczna, bez najważniejszego składnika. Ten „tajny” składnik jest pierwszym powodem niepowodzenia w marketingu sieciowym. Ten składnik to jest akcja! Pamiętaj, że każda wiedza jest bezużyteczna bez działania.

Wszystkie kroki, które opisałem dają prawie natychmiastowe rezultaty. Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu i mam nadzieję, że to naprawdę dostarczył cennych informacji, które pomogą Tobie i Twojej firmie rozwijać się i osiągnąć sukces.

Jak zdobyć lawinę czytelników na blogu?

Pobierz teraz bezpłatnie poradnik


Facebook Comments

Kliknij proszę w przycisk 🙂

You may also like...

1 Response

  1. MartaG pisze:

    Musze powiedziec ze fajnie sie czyta twoje artykuly

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
shares

Masz za mało czytelników na blogu?

Poznaj sprawdzone metody na zdobywanie lawiny czytelników na blogu

pobierz teraz

Pobierz Bezp��atnie!